Cilt Gençleştirme ve Yenileme

WOC > Tıbbi Birimlerimiz > Medikal Estetik > Cilt Gençleştirme ve Yenileme

Cilt gençleştirme ve yenileme nedir?

Güneş, cilt bozuklukları, yaşlanma ve hatta kalıtım, yüzde ve vücudun başka yerlerinde cilt düzensizliklerine katkıda bulunabilir. Bunlar, kırışıklıklar ve akne izleri gibi dokusal düzensizlikleri, çiller, güneş lekeleri veya görünür kan damarları gibi pigmentasyon değişikliklerini içerir. Ayrıca cilt tonunu kaybedebilir, daha az sıkı hissedebilir ve daha genç ciltlerde görülen sağlıklı ışıltısını kaybedebilir.

Cilt gevşekliğini sıkılaştırmak ve kaldırmak için Ultherapy tedavileri sunulmaktadır. Dolgu maddeleri, hacmi artırmak ve ince çizgileri doldurmak için kullanılır. Botulinum toksini, göze hoş gelmeyen kırışıklıkları tersine çevirmek için kasları zayıflatmak için uygulanır.

Cilt Yenileme Sonuçları

Lazerle cilt yenileme kalıcı olmasa da çoğu hasta değişikliği anında fark eder. İşlemden sonraki günlerde, ciltleri zaten daha iyi görünüyor. Günler ve haftalar sonra iyileşme devam eder ve sonuçlar daha iyi olur. Sonuçlar, başka bir tedavi gerekmeden önce iyi bir süre devam eder. Hastaların akne izleri için tedavi gördüğü durumlarda, daha sonraki yaşlanma belirtilerini ortaya çıktıkça tedavi etmek için geri gelmeyi seçmedikleri sürece, yalnızca ilk veya ilk tedavi serisine ihtiyaç duyabilirler ve daha fazlasına ihtiyaç duymazlar.

Lazer Cilt Yenileme

Mikroskop altında cildiniz, yaşam tarzı, kalıtım ve çevresel etkiler nedeniyle yaşla birlikte yavaş yavaş koyulaşır. Doktorlar 30. doğum gününüzden bir deri dokusu örneğini 50. yaşınızla karşılaştırabilseydi, renk ve tonda hafif bir fark görürdünüz. Sigara içmeyen, orta derecede içki içmeyen ve sağlıklı bir diyet sürdüren sağlıklı bireylerde doku sağlığı genellikle iyi olsa da, bol su içseniz ve kendinize iyi baksanız bile, yaşın sıkıcı etkilerinden kaçmanın bir yolu yoktur

C02 lazer cilt yenileme tedavisi ile cilt yüzeyinin derinliklerindeki sorunları tedavi etmek için enerji dolu minik lazerler kullanılır. Lazer ışınları, enerjiyi dokunun derinliklerine doğru zorlar ve eski dokuyu yok eder; sonuç olarak, cilt hücrelerini gençleştirir ve sıkılaştırırken, cildin altında yeni kolajen büyümesini destekler ve cildin parlaklığını ve esnekliğini geri kazandırır. CO2 tedavisinin nihai hedefi budur. Vücudumuzun hücreleri, cildimizi doğal olarak beslemek ve yenilemek için tasarlanmıştır; ancak, bu özellikler yavaşlar ve yaklaşık 40 yaşından sonra eskisi kadar etkili davranmayı bırakır. Lazerle cilt yenileme geçici olarak cilt hücrelerinin bu işlevsel özellikleri sürdürmesine yardımcı olur.

Cilt Gençleştirme ve Yenileme Filmi

Uygulamalarımız

Soru - Cevaplar

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

World Of Clinic olarak kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz

Detaylı Bilgi
Hemen Ara WhatsApp