Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı

WOC > Tıbbi Birimlerimiz > Estetik & Plastik Cerrahi > Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Büyütme

Penisin yaklaşık üçte biri ila yarısı vücudun içindedir ve burada asıcı bağlarla kasık kemiğinin alt yüzeyine bağlanır. Bu bağlar, penis kemerini kasık kemiğinin altında yapar. Bu bağların cerrahi olarak serbest bırakılması, penisin daha fazlasını vücudun dışına çıkararak daha düz bir yolda daha fazla dışarı çıkmasına ve daha fazla fonksiyonel uzunluk sağlamasına olanak tanır. Fotoğraf galerimizdeki penis büyütme ameliyatı fotoğraflarını görmek için tıklayınız.

Genişletme

Penisi genişleten iki başarılı prosedür, aşılama prosedürlerini içerir – AlloDerm dermal grefti ve dermal yağ grefti teknikleri. Dermal yağ greftleri genellikle hastanın poposundan veya kasığından alınır ve penis derisinin altından geçirilir. Greftler, donör kesi bölgesindeki bir skardan elde edilir. Greftin hasat edilmesi operasyonun uzunluğuna zaman kazandırır.

AlloDerm dermal greftleri ameliyattan önce bir doku bankasından alınır. Bu yöntem donör bölgedeki kesileri ve yara izlerini ortadan kaldırır ve işlemin süresini kısaltır. Greftler üst üste istiflenerek penise istenilen genişlik kazandırılabilir. Birçok erkek, bu teknikten penis çevresinde yüzde 30 kalıcı bir artış elde eder.

Plastik cerrahi ile penisin hem uzatılması hem de genişletilmesi, ayakta tedavi bazında, hastanede veya özel bir cerrahi tesiste, ağrısız bir cerrahi deneyim sağlayan anestezi tekniklerinin bir kombinasyonu kullanılarak gerçekleştirilir.

Riskler ve Sonuçlar

Penis büyütme ameliyatı güvenli ve etkili olsa da, ilgili riskler hakkında bilgi edinmek için kapsamlı bir konsültasyon almak en iyisidir. Bu nedenle penis büyütme ameliyatının morarma, kanama, şişlik, deri kesisi ayrılması, enfeksiyon, penisin dik yukarı açısının kaybı, kalınlık kaybı, kalınlık kaybı gibi olası komplikasyonları konusunda akredite bir plastik cerraha danışmak önemlidir. Greftin ayrılması veya greftin alınamaması, sinir yaralanması veya erektil disfonksiyon. Bu komplikasyonların bazılarını düzeltmek için daha fazla ameliyat gerekebilir.

Bazı erkekler sarkık durumda iki cm’e kadar uzunluk artışı elde edebilir, ancak ortalama artış yaklaşık bir inçtir. Ereksiyon ile, genellikle biraz daha küçük bir uzunluk artışı olur. Büyük bir kasık yağ yastığı varsa, önemli kilo veya liposuction ile bir miktar penis uzunluğu elde edilebilir.

Penis büyütme ameliyatı kalıcıdır; bununla birlikte, bazı hastalarda, uzunluğu biraz azaltan skar dokusu gelişir. Enjeksiyonlar, ilaçlar veya topikal ajanlar genellikle durumu düzeltebilir. Ek genişleme isteyen erkekler prosedürü tekrarlamayı seçebilir.

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı Filmi

Uygulamalarımız

Soru - Cevaplar

World Of Clinic olarak kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz

Detaylı Bilgi
Hemen Ara WhatsApp