Robotik İmplant Tedaviler

WOC > Tıbbi Birimlerimiz > Diş & İmplant > Robotik İmplant Tedaviler

Robotik İmplant Tedavileri

Robotik kılavuzluğunda implant cerrahisi nedir?

Robotik kılavuzlu implant cerrahisi, dental implant cerrahinizi tamamlamak için robot destekli teknolojiyi kullanır. Yomi robot destekli diş cerrahisi sistemidir.

Yomi robotu mükemmel bir hassasiyetle hareket eder ve implant cerrahisi sırasında insan elleriyle mümkün olandan çok daha spesifik ve hassas hareketler yapmasına olanak tanır.Diş hekimi, implant ameliyatı boyunca robotu kontrol eder, yani her zaman yanındadır ve implant yerleştirme ameliyatı deneyiminizi geliştirmek için Yomi robotunu kullanır.

Robotik kılavuzlu implant cerrahisinin faydaları

Robotik kılavuzluğunda implant cerrahisi size önemli faydalar sağlar. Bunlar şunları içerir:

Daha hızlı

Geleneksel implant cerrahisi, diş hekimine birden fazla ziyaret gerektirir. Tüm kalıcı implantlarınızın nihayet yerine oturması aylar alabilir.

Robotik kılavuzluğunda implant cerrahisi ile implantlarınızı tek seansta yerleştirebilirsiniz. Bu teknoloji ile aynı anda birden fazla implant yerleştirmek de mümkündür ve birden fazla diş implantına ihtiyacınız varsa zamandan tasarruf sağlar.

Başarılı tedavi sonuçlarında önemli bir faktör olan dental implantın doğru konumlandırılmasını iyileştirmek için birkaç yıldır kullanılmaktadır. Bununla birlikte, daha yeni robotik yardım teknolojisi, kılavuzlu implant cerrahisini başka bir doğruluk ve hassasiyet düzeyine taşır.

Robotik İmplant Tedaviler Filmi

Uygulamalarımız

Soru - Cevaplar

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

World Of Clinic olarak kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz

Detaylı Bilgi
Hemen Ara WhatsApp