Sağlık Turizmi

WOC > Sağlık Turizmi

SAĞLIK TURİZMİ

Sağlık turizmi dünyada ve ülkemizde son yıllarda hızla yükselen bir trend ve çok önemli bir alternatif turizm çeşididir.

Modern hastaneleri,teknolojik altyapı, alanında uzman doktorlar ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.

Türkiye, stratejik ve eşsiz coğrafi konumu ile Asya, Avrupa ve Orta Asya’ya sınırı bulunan iki kıta arasındaki kavşak noktasıdır. Birçok ülkeden uçakla kısa sürede ve kolay ulaşılabilir. Türkiye misafirperverlik geleneğini de sağlık turizm hizmeti anlayışıyla birleştirmiştir. Sağlık hizmeti almak isteyenler Türkiye’ye ayak basmasından itibaren, evine yolcu edilene kadar ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti, uzman sağlık personeli ve klinik/acente yetkilileri tarafından karşılanmaktadır.

Dünya ülkeleri Türkiye’yi yükselen medikal turizm merkezi  ve yeni sağlık ortağı olarak tanıyor. Türkiye, sahip olduğu termal turizm  ve medikal kaynaklarını, wellness ve spa imkanlarını beş yıldızlı otellerle birleştirerek, sağlık turistine kaliteli turizm paketleri sunmaktadır.


Özellikle plastik cerrahi/saç ekimi/diş hekimliği ve obezite cerrahisi ameliyatlarına talep artışının devam ettiği, böylece denizaşırı hizmetler için de önemli bir talep oluşturduğu görülmektedir.

İSTANBUL’DA SAĞLIK TURİZMİ

Türkiye’de sağlık turizmi denildiğinde dünyanın pek çok ülkesinde ilk akla gelen İstanbul oluyor. İstanbul coğrafi konumu, tarihi ve doğal dokusu, altyapı, teknoloji ve personel yeterliliği açısından dünyanın gözde şehirlerinden biridir.
 

Medikal sağlık turizmine açısından uluslararası hizmet veren hastanelerin en yoğun bulunduğu şehir İstanbul’dur.

Son yıllarda özellikle plastik cerrahi, saç ekimi ve ağız diş sağlığı branşında öne çıkmıştır. Birçok ülkeden sağlık turisti hizmet almak için İstanbul’u tercih ediyor.

SAĞLIK TURİZMİNDE WOC CLINIC FARKI

“Sağlıklı güzellik” mottosuyla yola çıkan World Of Clinic; dünyanın sayılı, saygın ve aranan sağlık kurumlarından biri olmak için yola çıktı.

Her hastamızın ihtiyacının, tıbbi durumunun farklı olduğunuz bilincindeyiz ve ihtiyaçlarınızı doğru belirleyip size özel bir tedavi planı sunuyoruz. Ameliyat planlamasında önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetinizdir,deneyimimiz ile taleplerinizi/ihtiyaçlarınızı doğru belirleyebilmemiz Woc Clinic için Altın Kural’dır.

Estetik/Plastik Cerrahi, Saç Ekimi, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı branşlarında uzman doktorları ve yardımcı sağlık personeli kadrosu ile önce insan sağlığı ve hasta hakları diyen, insan anatomisini içindeki ruh güzelliğiyle buluşturan, iyiyi değil, mükemmeli sunan bir sağlık kuruluşu var artık.

Dünyanın neresinde olursanız olun bir telefon uzağınızdayız.

Hizmet verdiğimiz tüm branşlar ile ilgili tüm sorularınız için deneyimli kadromuz ile her zaman yanınızdayız

Kişiye özel tedavi planlamaları ve ‘Woc Tekniği’ farkıyla değişime hazır olun!


  
 

Nasıl Çalışıyoruz?

World Of Clinic olarak kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz

Detaylı Bilgi
Hemen Ara WhatsApp